Hufcowe przekazanie BŚP i Wigilia Harcerska

 

 

 

 

W dniu 16 grudnia 2016 r. w Kościele Parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny we Włoszczowie na Mszy Św. o godz. 17.00 odbędzie się uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju środowiskom harcerskim Hufca i mieszkańcom Włoszczowy i okolic.

Na przekazanie zapraszamy delegacje wszystkich środowisk harcerskich naszego Hufca. Zbiórka uczestników przekazania o godz. 16.45 na placu przed kościołem.

Po Mszy Św. ok. godz. 17.45 odbędzie się tradycyjna Wigilia Harcerska w Restauracji "8 NIEBO" przy Rynku (wejście od ulicy Mickiewicza, zaplecze TESCO).

Drużyny, które potrzebują lampionów na pobranie Betlejemskiego Światła Pokoju dla swoich środowisk zobowiązane są do zgłoszenia takiej potrzeby drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer telefonu: 41 39 41 405 w. 22 (koordynator projektu świetlic podwórkowych - druhny Agnieszka i Aneta) bezwzględnie do dnia 8 grudnia 2016 r. do godz. 15.00.

Późniejsze zgłoszenia nie będą uwzględniane!!!

Do dnia 12 grudnia 2016 r. do godz. 14.30 (na kontakt mailowy, jak wyżej) należy przesłać imienną listę osób (łącznie z opiekunem), które będą uczestniczyć w Wigilii Harcerskiej. Niedopełnienie terminu spowoduje niemożność uczestnictwa w Wigilii (potrawy w lokalu trzeba zamówić wcześniej).

Liczymy na harcerską solidność w załatwianiu powyższych spraw.

Z upoważnienia Komendy Hufca:

hm. Roman Kaczmarek HO