Kilka uwag jak korzystać z tej zakładki

Druhny i druhowie tu znajdziecie linki do piosenek celem ułatwienia ich nauki w gromadach i drużynach. Postaram się wykaz uaktualniać na bieżąco i zamieszczać najciekawsze wykonania. Liczymy także na zgłaszanie Waszych zapotrzebowań na teksty i melodie piosenek, po otrzymaniu ich na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem "zamówienie piosenki na stronę (dla druha Romana)". Jeśli jest dostępna to zamieszczę w tej zakładce.

Jak korzystać z tej zakładki:

  1. Kliknąć interesującą Was grupę piosenek!
  2. Wybrać tytuł piosenki
  3. Poniżej tytułu znajdują się dwie opcje do wyboru teledysk (wokal) lub tekst.
  4. Klikamy link wybranej opcji, a ta otwiera się w nowym oknie.
  5. jeśli chcemy się uczyć piosenki to najpierw klikamy tekst, a potem teledysk (wokal). Oba linki otworzą się w różnych oknach.
  6. Po uruchomieniu teledysku przełączamy się na okno tekstu i ćwiczymy piosenkę. 

Powodzenia! Przyjemności ze śpiewania!

Czuwaj!

hm. Roman Kaczmarek

Z-ca Komendanta Hufca