Betlejemskie Światło Pokoju

 

Druhny i Druhowie!

Przypominamy że w dniu 17.12.2017 r. (niedziela) na Mszy Św. o godz. 1500  w Kościele Parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny we Włoszczowie zostanie przekazanie Betlejemskiego Światła.Pokoju przywiezionego przez naszą delegację bezpośrednio z Wiednia.

W ramach spotkania ekumenicznego w dniu 16.12.2017 w stolicy Austrii nasza delegacja otrzyma ogień przywieziony z Betlejem z groty Narodzenia Pańskiego przez skautów austriackich.

Zaproście na tę Mszę Św. swoich najbliższych i znajomych.

Po Mszy Św. na placu kościelnym zawiążemy z uczestnikami przekazania tradycyjny krąg harcerski..

Po tym wszystkim udamy się do Internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (budynek, w którym znajduje się również biuro Hufca) przy ul. Wiśniowej 23,  by uczestniczyć w kolejnej tradycyjnej Wigilii naszego Hufca, która rozpocznie się ok. godz. 1630 .

Parking dla busów i autobusów dostępny obok internatu, wjazd na parkin od ul. Kusocińskiego (naprzeciw Sądu Rejonowego), można też stanąć wzdłuż ulicy ks. bpa. Jaworskiego). 

Przypominam, że w spotkaniu wigilijnym uczestniczą zaproszeni goście i zgłoszone do 10.12.2017 do biura KH delegacje.

CzuwajI

Komenda Hufca