Już 5 maja we Włoszczowie Parada Schumana

 

 

Zuchy!

Druhny i Druhowie!

Od 2 maja 2015 r. Komenda Hufca, wraz z Lokalną Grupą działania "Region Włoszczowski", Domem Kultury we Włoszczowie, OSiR Włoszczowa, ŚODR Modliszewice i Lokalną Organizacją Turystyczną Ziemi Włoszczowskiej, organizuje corocznie "Piknik Europejski". W tym roku również zapraszamy na "Piknik Europejski" na włoszczowski Rynek w dniu 5 maja 2018 r.

Jednym ze stałych elementów tego Pikniku jest "Parada Schumana". Liczymy na to, że w tym roku nie zabraknie członków naszych gromad zuchowych i drużyn harcerskich w tej Paradzie, czy to jako gromada/drużyna prezentująca dany kraj Unii Europejskiej czy w delegacji ze swojej szkoły.

Zapisy do Parady już ruszyły. Można się logować na stronie http://atg.net.pl/zhp/index.php  klikając ten link lub wpisując ten adres w okno adresowe przeglądarki, aby wybrać kraj i zapewnić sobie udział w Paradzie.

Oto zaproszenie skierowane między innymi do Was:

 

Przed logowanie się na podanej stronie zapoznajcie się z regulaminem Parady Tutaj !